czwartek, 10 maja 2012

Zaproszenie


Wernisaż odbędzie się w nietypowym dla tego rodzaju imprez dniu, w poniedziałek. Zapraszam serdecznie, gdyby ktoś był w tym czasie w Gdańsku i miał ochotę spędzić kilka chwil  w bajecznie pięknej, o specyficznym klimacie tawernie na gdańskiej starówce. Przybywajcie - będzie mi bardzo miło :)


Oprócz pejzaży będą także anioły. Do otwarcia wystawy jeszcze trochę czasu, wciąż powstają nowe obrazki :)


6 komentarzy:

 1. Ja bym chętnie wpadła, ale ze względu na odległość i termin nie mogę sobie pozwolić.. Ale będę trzymać kciuki, żeby wszystko poszło tak, jak sobie zaplanowałaś. I oczywiście czekam na fotorelację :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wernisażu czułam Twoją duchową obecność - pozytywne fluidy są jak drogocenne perły. Fotorelacja już jest ... :)

   Usuń
 2. Fajnie Wam, u mnie bierzmowanie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówi się trudno - szkoda tylko, że tyle wina zostało, a liczyłam na Ciebie:(

   Usuń
 3. Piękne te Pani obrazy.
  Dziś byłam w Tawernie z Mężem na obiedzie z okazji naszej rocznicy ślubu. Oglądaliśmy pejzaże i anioły. Zaczarowane. Powiedziano nam że można je nabyć? Nie wiem tylko jakie są ceny. Gdzie mogę się tego dowiedzieć? Pozdrawiam Panią serdecznie. Asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, dziękuję za uznanie. Powiedziano, że można je nabyć i nie podano ceny? Cennik był dostepny u pań kelnerek :) Wczoraj już, zgodnie z planem, zabrałam obrazki z Tawerny Mestwin, więc gdybyś była zainteresowana, proszę o wiadomość na mój adres mailowy.

   Serdecznie pozdrawiam.
   Gratulacje z okazji rocznicy ślubu:)

   Usuń