piątek, 3 lutego 2012

Miękkie, miłe i puszyste


akryl na płycie MDF 13x18 


 Krótkie i łatwo wpadające w ucho nazwisko artysty to tak jak logo, które łatwo jest zapamiętać.
 Krótkie nazwisko jest bardzo praktyczne, zwłaszcza gdy trzeba podpisać mały obrazek. Nastąpił czas na zmiany. Anagram brzmi tajemniczo i w związku z tym bardzo mnie cieszy.
 Od dzisiaj Zofia Sumczyńska to AifoZ :)  Co o tym myślicie?
11 komentarzy:

 1. Nie podoba mi się takie czytane od tyłu. Wolę Zofia. A najbardziej Zosia. Pozbądź się kawałek nazwiska, ten niepraktyczny z kreską nad n, i masz krótkie i ciekawe: ZosiaSum :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pomogłeś mi, jak zawsze zresztą. Zmieniam i przemalowuję :)

   Usuń
 2. hm... ja bym jednak imieniem i nazwiskiem podpisywała. Ale nie znam się, więc co ja biedny żuczek będę się wymądrzać... Piękny obraz i ten anagram nawet ładnie się tam wpasowuje, chociaż...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tobą Margo, anagram ładnie się wpisuje. Jego zaletą jest to, że jest krótki i wygląda ciekawie graficznie. Brzmi jednak nieciekawie i to jest jego wada. Michałowi też się nie podoba. Może zbyt impulsywnie zadziałałam z tym anagramem. Po co komplikować i zgadzam się z Tobą, że lepiej podpisać się imieniem i nazwiskiem.
   Pod wpływem Twoich i Michała sugestii. Zmieniam podpis na Zofia S. Dziękuję za sugestie bardzo mi pomogły :) Pozdrawiam.

   Usuń
 3. ja tez sie nie znam,ale widze po najnowszym poscie,ze bedzie ZofiaS i bardzo ladnie:) a ten aniol z kotkiem sliczny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. a może sumoz, a jak dobrze poprzestawiać to i muzos wyjdzie ;-)
  pozdr
  iw.st.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No zabawne :))) Podoba mi się muzos, ale jednak nie będę komplikować i wycofuję się na już upatrzone pozycje :)Czyli im prościej tym lepiej. Iwonko dziękuję za dowcipne sugestie :)

   Usuń
 5. I like your style: brief and informative. Good job!

  OdpowiedzUsuń